Vingrinājumi peldbaseinā svara zudumam

Lai apvienotu biznesu ar prieku, vienmēr ir jāizvēlas labākā izvēle. Peldēšanās baseinā svara zudums ir tikai šī unikālā iespēja apvienot interesantu izklaidi un papildu mārciņu zaudēšanu.

Vai peldbaseins palīdz zaudēt svaru?

Lai atbildētu uz jautājumu, vai varat zaudēt svaru baseinā, ir vērts analizēt apstākļus, kādos cilvēka ķermenis nokrītas:

1. Peldbaseins ir vēss. Jūsu ķermenis tērēs visas kalorijas, lai uzturētu siltu, kas nozīmē, ka pat tad, ja jūs vienkārši paliksiet šādā ūdenī, jums būs iespēja zaudēt svaru, izmantojot baseinu.
  2. Peldēšana ir ļoti energoietilpīgs sports, kas vienlaikus ietver daudzas muskuļu grupas, kas padara slodzi sarežģītu, kas pierāda, ka baseins palīdz zaudēt svaru.
  3. Darbības baseinā svara zudums, piemēram, ūdens aerobika, mērķis ir palielināt kaloriju sadedzināšanu, kā arī palielina muskuļu tonusu.

Tādējādi, zaudējot svaru, izmantojot baseinu, nav mīts, bet gan realitāte. Protams, šeit arī ir dažas smalkumus, kas var ietekmēt rezultātu.

Kā zaudēt svaru baseinā?

Kad mēs esam devuši pozitīvu atbildi uz jautājumu, vai ir iespējams zaudēt svaru no baseina, mēs analizēsim, kā tas ir vērts to darīt.

Kā jau tika minēts iepriekš, pats pūlis patiešām pozitīvi ietekmē skaitli, tomēr, ja tajā pašā laikā tiek veiktas intensīvas darbības, to var pastiprināt. Piemēram, jūs varat izbaudīt ūdens polo, ūdens aerobiku, vienkārši spēlēt ar saviem draugiem bumbu vai peldēt strauji. Tas viss veicinās aktīvāku kaloriju patēriņu.

Jūs varat zaudēt svaru baseinā, pat ja jūs nākat ar bērniem: aktīvās spēles un šļakatām ūdenī ar periodisku niršanu zem ūdens arī labvēlīgi ietekmēs jūsu figūru.

Vingrinājumi svara zudumam baseinā ir ļoti vienkārši. Daudzi no tiem neprasa papildu aprīkojumu (bet, ja jūs apmeklējat īpašu grupu, iespējams, jums tiks piešķirti īpaši hanteles, spuras un citi papildu piederumi). Ja jūs nolemjat izmantot patstāvīgi, mēģiniet iekļūt ūdenī uz krūtīm un veikt vienkāršu kompleksu:

1. Sildīšana : darbojas vietā. Peldbaseinā, kas darbojas uz vietas, nedarbosies tik vienkārši kā uz zemes, bet tas ir šīs darbības skaistums. Pirmkārt, minūtes laikā pabeidziet pārklāšanos, gandrīz pieskaroties sēžamvieta papēžiem. Tad vēl viena minūte - viņa priekšā strauji pacēla ceļus. Izrādes laikā rūpīgi strādājiet ar savām rokām, it kā jūs normāli darbotos - un nebaidieties radīt šļakatas.
  2. Griešana Kājas ir sadalītas plecu platumā, rokās gulstas uz ribas ar ūdeni. Veiciet ātru, intensīvu savērpšanu jostasvietā vienā virzienā vai otrādi, izveidojot šļakatas. Ūdens dod papildu pretestību un palielina slodzi.
  3. Aerobikas nodarbība . 3-5 minūšu laikā veiciet lekt ar roku pacelšanu vertikāli uz augšu. Protams, jūs esat no elpas - un tas ir lieliski!
  4. Piekabe Pakāpeniski zem ūdens, rokas noliecas elkoņos, pagrieziet krūtīm priekšā, tad no sevis, pēc tam sev uz 1 minūti.

Ja vēlaties, kompleksu var atkārtot 2-3 reizes. Tas ļauj strādāt ar kājām un muskuļiem, kā arī rokām un jostasvietām, un pats galvenais - dod aerobisku slodzi, kas palīdz zaudēt svaru.

Cik ātri es varu zaudēt svaru baseinā?

Ja dodaties uz peldbaseinu svara zudumam, ātrā rezultāta galvenais nosacījums ir regulāra fiziskā aktivitāte. Jums vajadzētu nākt vismaz 2-3 reizes nedēļā, ja vēlaties redzēt rezultātus 4-6 nedēļu laikā.

Turklāt, jūs varat paātrināt rezultātu, ja jūs ne tikai flop, un veikt vingrinājumus baseins svara zudums. Vienīgais veids, kā iestatīt optimālu ātrumu un iegūt kvalitatīvu un drošu slodzi, ir apmeklēt ūdens aerobikas nodarbības, kur pieredzējis instruktors palīdzēs jums pareizi izstrādāt muskuļus.

Šī pieeja, kas ietver apmācību ar instruktoru un regulāru apmācību, sniegs visstraujāko ietekmi uz svara zudumu.