Eden Park

Eden Park, kas atrodas Oaklandā , Jaunzēlandē , nav tikai viens no stadioniem, bet tas ir lielākais stadions Klusā okeāna dienvidaustrumu daļā. Lielākajā sporta arēnā tiek rīkotas sacensības par populārāko sportu šajā valstī, regbija. Un vasarā viņa lauks tiek filmēts kriketam.

Ko paskatīties?

Runājot par Eden parka atrašanās vietu, tas atrodas 3 kilometrus uz dienvidrietumiem no Oklendas centrālā biznesa rajona. Nesen, izņemot regbija un kriketa sacensības, notiek sacensības futbolā un regbijā.

Šīs milzīgās stadiona stendos ietilpst 50 tūkstoši fanu. Interesanti, ka tas nav tik daudz, ņemot vērā faktu, ka Jaunzēlandē reizēm vairāk ragbīnu faniem.

Neskatoties uz to, ka stadions tika dibināts 1900. gadā, 1987.gadā Eden Park kļuva par pirmo arēnu, kurā notika divi pasaules fināli. Bet tas kļuva populārs 2011. gada oktobrī. Toreiz viņš rīkoja Pasaules kausa izcīņas regbiju. Pagājušajā gadā tas kļuva par vietu Pasaules kriketa čempionātā. Jaunzēlandieši organizēja šo pasākumu kopā ar austrāliešiem.

Ja jūs vēlaties iegādāties biļetes, tad dariet to labāk iepriekš. Ideāls variants - rezervēšana vietnēs: premier.ticketek.co.nz (par kriketa spēli), www.ticketmaster.co.nz (regbijs).